Dlaczego Kosmoenergetyka

Metoda KOSMOENERGETYKI jest zdecydowanie jedną z najbardziej skutecznych i szeroko stosowanych metod uzdrawiania.

Kompleksowe podejście do człowieka radykalnie odróżnia Kosmoenergetykę od innych metod uzdrawiania:  medycyny, refleksoterapii, homeopatii, bioenergoterapii, fizjoterapii i innych. Z pomocą tych metod  podejmowane są próby rozwiązania problemu miejscowo, usuwając tylko powierzchowne symptomy. Ale w takim przypadku  przyczyna choroby nie znika a w rezultacie osiąga się tylko tymczasowy efekt poprawy samopoczucia. W konsekwencji  –  choroby przygasają tylko na pewien czas, stopniowo przechodząc  w cięższe stadium.

Metoda Kosmoenergetyki Klasycznej, poprzez  wykorzystywanie energoinformacyjnych kanałów, umożliwia wpływ na całą  bioenergoinformacyjną strukturę  człowieka. Energie kosmosu oddziałują na człowieka kompleksowo, oczyszczają od nagromadzonych negatywnych energii , agresji, strachu.

Dają impuls do poznania nowej percepcji świata i duchowego rozwoju, pomagają człowiekowi przemyśleć na nowo swoje miejsce w życiu, stosunek do świata i innych ludzi, dają siłę do walki z destrukcyjną częścią osobowości. Zachodzi przekształcenie negatywnych promieniowań tkanek i komórek  w dobroczynne i w konsekwencji – odmłodzenie całego organizmu.

Kompleksowe energoinformacyjne oddziaływanie na człowieka pozwala odbudować jego aurę, aktywizować energocentra – czakry, co przyczynia się do poprawy psychoemocjonalnego stanu, realizowania się w społeczeństwie, uzdrowieniu i odkryciu nowych zdolności.

To metoda dla tych, kto gotowy jest zmienić swoje życie, aktywnie się rozwijać i być Zdrowym!

„Kto stuka temu zostanie otwarte“

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Wiedeński Instytut Kosmoenergetyki

human energetik-logo

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s