Kosmoenergetyka – droga do przyszłości

Droga do przyszłości

Na dzień dzisiejszy pod nazwą KOSMOENERGETYKI rozumie się naukę o korzystaniu z niewidzialnych sił wszechświata, oparta na osnowie starożytnej wiedzy sakralnej.

Technologia i praktyka formowania i wykorzystywania energoinformacyjnych kosmicznych pól w rozlicznych sferach zastosowania – jest metodą Kosmoenergetyki.

Wszyscy jesteśmy ściśle związani z energoinformacyjnymi polami i od początku dysponujemy darem zarządzania nimi w mniejszym lub większym stopniu. Takim darem i wiedzą dysponowali kapłani rożnych religii.

 

Rozwój KOSMOENERGETYKI zaczął się w Indiach około 400 lat temu. Indyjscy jogini jako pierwsi wykorzystywali energoinformacyjne kosmiczne pola. Do niedawna Kosmoenergetyka była tajną doktryną, dostępną tylko nielicznym wtajemniczonym. W związku z przejściem mieszkańców planety na nowy ewolucyjny etap dopuszczono stosowanie metody Kosmoenergetyki nie tylko do leczenia ale także do nauki.

 

Jako oddzielny kierunek medycyny energoinformacyjnej KOSMOENERGETYKA pojawiła się w Rosji w 1993r.

KOSMOENERGETYKA KLASYCZNA, która jest stosowana w Instytucie Kosmoenergetyki i Psychologii Specjalnej EMILA BAGIROVA w Moskwie – to jedyna metoda uzdrawiania, która otrzymała uznanie innych współczesnych nurtów religijnych – chrześcijaństwa, islamu, buddyzmu, sikhów i dzinistów.

 

Metoda Kosmoenergetyki pozwala na lekkie i szybkie wykorzystanie sił Kosmosu dla zmiany zarówno losu jak i zdrowia każdego człowieka.

 

Bezspornym liderem w dziedzinie Kosmoenergetyki Klasycznej został uznany EMIL BAGIROV.

Metoda Emila Bagirova obejmuje wszystkie dotychczasowe i obecne praktyki duchowe.

 

Od 1997r. stale prowadzone są eksperymentalne badania doświadczalne nad wpływem kanałów Kosmoenergetyki na człowieka, zwierzęta, rożnego rodzaju ciecze i obiekty biologiczne /nasiona, rośliny, bakterie/.

Otrzymane naukowo – eksperymentalne dowody realnego stosowania kanałów  Kosmoenergetyki –  w laboratoriach pod przewodnictwem doktora nauk technicznych, Profesora, Członka Akademii Nauk Inżynieryjnych im.A.M.Prochorowa, Rosyjskiej Akademii Kosmonautyki B.F.Szarkowa i Doktora Nauk Ścisłych, Fizyka-Naukowcy, Rektora Instytutu Kosmoenergetyki i Psychologii Specjalnej E.M.Bagirova – zostały opublikowane w wielu naukowych publikacjach.

 

Badania zdjęć aury pacjenta – przed i po terapii Kosmoenergetyki / z użyciem rożnych kanałów / – za pomocą amerykańskiego systemu „Aurokamera-2000” metodą Kirliana i z pomocą urządzenia GDV /wizualizacji wyładowań/ G.V.Korotkova, dają możliwość zobaczyć przeobrażenie negatywnie promieniujących tkanek i komórek w promieniujące pozytywnie.

 

Tak wiec można stwierdzić – Kosmoenergetyka ma siłę do poprawy zdrowia i przywrócenia aury człowieka.

 

Zgodnie z obiektywnymi wynikami badań, które przeprowadzono wcześniej i prowadzi się dzisiaj, można stwierdzić, że Kosmoenergetyka to nie oddzielny kierunek nietradycyjnych metod uzdrawiania, a nowa gałąź nauki – nauki przyszłości.

Ponieważ Kosmoenergetyka udowodniła naukowo swoje możliwości, odkryte zostały ogromne perspektywy – naukowe i praktyczne – dla rozwinięcia tej metody.

Aspekt leczenia w Kosmoenergetyce jako naukowo-praktycznym kierunku stał się podstawą.

 

Irracjonalne /nierozumne/ działalności człowieka w stosunku do siebie i do otaczającej przyrody okazują się obiektywną rzeczywistością dnia dzisiejszego.

Duchowość – wymóg czasów nowożytnych. Istnienie Wyższego Rozumu to dzisiaj już początek naukowej rzeczywistości.

 

Problemy zdrowia i losu człowieka powinny być rozpatrywane w powiązaniu z duchowymi, psychicznymi i socjalnymi składnikami konkretnej osoby i społeczności ludzkiej.

Obecne leczenie to przede wszystkim edukacja i oświecenie, które obejmuje duchowe przebudzenie świadomości człowieka, przebudzenie w kierunku pozytywnego myślenia i zdrowego stylu życia, poczucia odpowiedzialności za swoje czyny, słowa i myśli.

Już nie jest dla nikogo tajemnicą, że człowiek – to nie tylko ciało ale bioenergoinformacyjna substancja, kompleks – dusza + ciało + świadomość i rozdzielać tego nie można – i w tym kompleksie znajduje się cała informacja o człowieku. Od ilości i jakości tej informacji zależy zdrowie, los i pozycja w społeczeństwie danego człowieka.

 

Ostatnie doświadczenia w dziedzinie medycyny / refleksoterapia, fizjoterapia/ pokazują, że stan ciała fizycznego człowieka zależy od stanu bioenergetycznych pól człowieka, które z kolei składają się z poziomu duchowego, mentalnego i emocjonalnego. Ponieważ bioenergetyczne struktury są transformatorami energii życiowej – przy ich naruszeniach zaczynają się analogiczne procesy naruszenia fizycznych organów i systemów organizmu.

Choroba wyraża wewnętrzny, nierozwiązany konflikt i mówi o zablokowaniu negatywnymi energiami.

 

Oczyszczenie energetycznego ciała człowieka od nagromadzonych negatywnych energii złości, strachu , depresji i innych daje możliwość nowego postrzegania świata i rozwoju duchowego. Pomaga człowiekowi  przemyśliwać swoje miejsce na ziemi.

 

Kosmoenergetyka od początku przeznaczona była dla okazania kompleksowej pomocy maksymalnej liczbie ludzi.

Praca z człowiekiem przebiega kompleksowo.

Uzdrawia się cały organizm – w czasie seansów organizm relaksuje się, powraca do normy; biopole wyrównuje się, wypełnia dostateczną ilością energii.

Razem z problemem, z którym człowiek się zwrócił, przechodzą i inne problemy i choroby. Normalizuje się także sytuacja w pracy, w rodzinie i w kontaktach z innymi ludźmi.

 

Głównym celem Kosmoenergetyki jest polepszyć stan człowieka nie na krótki czas, ale wybawić go od jego problemów i chorób na zawsze.

To długotrwała i nie lekka praca zarówno pacjenta jak i terapeuty.

 

Przy pomocy metody Kosmoenergetyki Klasycznej E.Bagirova możliwe jest uzdrowienie w przypadku:

 

 Chorób przewlekłych, chronicznych, dziedzicznych i wrodzonych.

Chorób krwi, skóry, systemu immunologicznego,

układu krążenia, układu moczowego, układu pokarmowego, układu mięśniowo szkieletowego,

korekcji wzroku, wszystkich rodzajów zaburzeń seksualnych,

usunięcie zespołu przewlekłego zmęczenia, stanów lękowych, fobii, depresji,

uwolnienie od nałogów,

usunięcie wpływów wszelkiego rodzaju negatywnych energii – destrukcji aury /klątwy, uroki, wieńce bezżeństwa, programowanie itp./ zombirowania i kodowania.

A także zwiększenie intelektualnych i twórczych  zdolności,

korekta zachowań trudno rozwijających się dzieci.

Harmonizacja indywidualnego rozwoju duchowego.

 

Droga w osiągnięciu harmonii jest złożona i trudna.

Uzdrowienie metodą Kosmoenergetyki nie ogranicza się tylko do wybawienia człowieka od jego problemów i chorób .

Główny cel to znalezienie ich źródła i objaśnienie człowiekowi jakimi sposobami pracować nad sobą.

Nauka Kosmoenergetyki jest żywa i może być stosowana we wszystkich dziedzinach życia i sferach działalności człowieka.
 

Wszystkie prawa zastrzeżone ©Wiedeński Instytut Kosmoenergetyki
 
 
                human energetik-logo

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s