Fale Torsyjne

Fale Torsyjne

Naturalną ludzką skłonnością jest niewiara w rzeczy i zjawiska, których nie widać, jak niegdyś dotyczyło to na przykład atmosfery, czy pola magnetycznego. Mentalność ludzi zmienia się pod tym względem nieznacznie, a modyfikacji ulega jedynie ogólny poziom świadomości. Z podobnym niedowierzaniem, z jakim w przeszłości traktowano istnienie pola elektromagnetycznego, spotyka się obecnie teoria pola torsyjnego.

Tymczasem nowoczesne teorie kosmologiczne wskazują, że aby Wszechświat, jaki znamy, w ogóle istniał, musi być w nim rozproszona znaczna ilość ukrytej energii, obecnej pod nieznaną nam dotąd postacią pól i fal torsyjnych. Ich istota została już opisana na gruncie współczesnej mechaniki kwantowej i wkomponowuje się w hipotezy Einsteina, Diraca, czy Schrödingera. Energia ta nie ma charakteru oddziaływań grawitacyjnych, elektromagnetycznych, ani nuklearnych, jednak może być źródłem sił tych rodzajów. Pola torsyjne zmieniają orientację spinu elektronów, sprawiają, że w próżni powstają i zanikają cząstki elementarne, stając się tym samym źródłem istnienia materii. Nośnikiem tych oddziaływań są nisko-energetyczne reliktowe neutrina.

Z jednej strony, fale torsyjne oddziałują na materię – na przykład zmieniając własności wody – a z drugiej, każde ciało fizyczne roztacza własne pole torsyjne, co stanowi podstawę bioterapii, radiestezji itp. Okazuje się, że pole torsyjne może być prawo- lub lewo skrętne. Korzystne pola prawoskrętne są generowane np. przez drzewa iglaste (zwłaszcza cedr), bądź pomieszczenia o kształcie wycinka kuli (kopuły). Natomiast pola lewoskrętne, właściwe pomieszczeniom prostopadłościennym lub piramidom, osłabiają witalność organizmów.

 Fale torsyjne są nośnikiem nie tyle energii, co przede wszystkim informacji, stąd cechują się prędkością rozchodzenia miliardy razy większą niż światło, ogromną przenikliwością przez przeszkody materialne oraz praktyczną niezależnością własności od odległości ich przesyłania .

Cechy te są niezwykle atrakcyjne w dziedzinie łączności – pierwsze eksperymenty w tym zakresie wykonano w Moskwie w 1986 roku , a w ich weryfikacji ma pomóc nadajnik fal torsyjnych umieszczony podobno w rosyjskim pojeździe kosmicznym, wysłanym w 1998 roku na Marsa. Ponadto pola torsyjne mogą być pożyteczne w wielu gałęziach przemysłu i gospodarki, jak na przykład: w energetyce (zmniejszenie zużycia energii, napęd pojazdów – eksperymenty są prowadzone od 1999 roku), metalurgii (otrzymywanie materiałów o polepszonych własnościach), w medycynie (wspomaganie tradycyjnych metod leczenia), czy w przechowalnictwie żywności (wydłużenie czasu przydatności do spożycia).

Zasoby energii pól torsyjnych (tzw. „energii punktu zerowego”) są szacowane na ogromną wartość /10 do 118 potęgi /J w każdym centymetrze sześciennym przestrzeni ( próżni fizycznej ). Problemem jest jej pozyskanie i efektywne wykorzystanie. W tym celu budowane są generatory i polaryzatory fal torsyjnych. Pierwszym budowniczym generatora torsyjnego jest Akimow , a oprócz Rosji badania w tej dziedzinie prowadzą USA, Niemcy i Kanada.

Materiał zaczerpniety z tej publikacji
 
Wszystkie prawa zastrzeżone © Wiedeński Instytut Kosmoenergetyki

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s