Kosmoenergetyka a inne metody

fragment wywiadu z Emilem Bagirovem

Mając jednocześnie niezaprzeczalne dowody o obecności energetycznej struktury człowieka, klasyczne (szkolne) metody uzdrawiania opierają się na leczeniu TYLKO FIZYCZNEGO CIAŁA człowieka.To znaczy , ze podstawowe metody leczenia skierowane są tylko na usuniecie objawów zachorowań a przyczyna ich zostaje w organizmie w charakterze programów informacyjnych i deformacji w aurze, na wskutek czego  po leczeniu TYLKO ciała fizycznego – choroba powraca.

Kosmoeneregtyczne kanały leczą człowieka kompleksowo ( w CAŁOŚCI), osuwając zarówno fizyczne jak i informacyjne oraz energetyczne defekty – czyli najważniejsze: USUWAJĄ  PRZYCZYNĘ POWSTANIA CHOROBY. Wiele innych znanych metod leczenia skierowanych jest tylko i wyłącznie na usuwanie symptomów.  A oto przykład pokazujący różnice leczenia metodami ortodoksyjnymi a metoda Kosmoenergetyki. Wyobraźcie sobie, ze budzicie się rano i na swoim ciele widzicie ślady ukąszeń komara. Co zrobi medycyna ortodoksyjna i inne metody? – posmarują ukąszone miejsce gorącą maścią i gotowe. A kosmoenergetyczne podejście? – zobaczywszy ukąszenie komara, otwieramy lufcik i wypędzamy komara z pokoju. Jeśli informacja o chorobie znajduje się tylko w eterycznym, astralnym i mentalnym polu energoinformacyjnym człowieka, to przy przechodzeniu kosmoenergetycznych zabiegów przyczyny chorób usuwane są dość szybko, a jeżeli w energopolu kazualnym (zachorowania dziedziczne, karmiczne) to potrzebny jest dłuższy czas leczenia.

Obserwując dynamikę przebiegania uzdrowienia niezbędne jest wyjaśnić pacjentowi, ze pojecie absolutnego wyzdrowienia nie istnieje – jest tylko względna poprawa zdrowia i jakości życia. A jeżeli człowiek pragnie osiągnąć lepsze wskaźniki poziomu zdrowia i pomyślności – to niezbędne jest zasłużyć sobie na to stalą pracą nad doskonaleniem swoich myśli, emocji, życzeń i swojego postępowania.

KOSMOENERGETYKA , tak jak i inne technologie uzdrawiania człowieka oparte na wiedzy, przekazywanej przez PARAMPARE, posiada następujące właściwości:

– przestrzega prawa związków przyczynowo-skutkowych. Przy działaniu takimi samymi kanałami w tym samym czasie na grupę ludzi, na każdego płynie „uzdrawiający strumień”- odpowiednio do jego zasług.  I tak, z tej samej choroby , jeden człowiek uleczy się za trzy seanse , drugi – za dziesięć  a trzeci – za trzy lata;

– nie zachodzi przenoszenie informacji od pacjenta na uzdrowiciela ani od uzdrowiciela na pacjenta. Wszyscy „uzdrowiciele”, pracujący z innymi ludźmi swoją energią – biorą na siebie problemy i zachorowania swoich pacjentów  i odwrotnie – mogą przenieść swoje problemy i zachorowania na pacjentów.  Terapeuta Kosmoenergetyki nie używa przy leczeniu swojej osobistej energii – ponieważ ona u żadnego człowieka nie jest idealna i niesie swoje indywidualne karmiczne informacje. W związku z tym Terapeuta Kosmoenergetyki może pracować z innymi ludźmi, samemu znajdując się jeszcze w trakcie procesu uzdrawiania;

– prostota i dostępność opanowania technologii przez każdego człowieka (za wyjątkiem chorych na schizofrenie);

– kompleksowe podejście do uzdrowienia. Usuwa się przyczynę choroby a nie jej symptomy (opisane powyżej);

– proces doskonalenia człowieka w tej technologii jest nieograniczony;

– poprzez pozytywne działania poprawia się ekologia;

– stwierdzono droga doświadczeń, ze zachodzi korzystny wpływ na istoty z innych światów.

Niestety nauka nie wynalazła jeszcze takich wysokoczułych przyrządów, które mogłyby bezpośrednio wychwytywać „informacje” czyli kanały. Ale podczas działania kanałami na materialne obiekty (ciecze, rośliny) można z powodzeniem prowadzić badania i tym właśnie już od kilku lat zajmują się naukowcy: prof.W.F.Szarkow i dr E.M.Bagirow.

NAUKA I KOSMOENERGETYKA

Dzięki postępowym dziedzinom nauki od dawna wiadomo, ze człowiek składa się nie tylko z mięśni i szkieletu kostnego, ale także z ENERGII i INFORMACJI. Już dawno wynaleziono wiele urządzeń dających możliwość zobaczenia i poznania ludzkiej aury. Jednym z nich jest urządzenie prof.Korotkowa (Petersburg) oparty na efekcie Kirliana.

W ciągu godziny kosmoenergetycznego seansu  obserwowane są znaczące zmiany w polu aury (często powiększa się aura człowieka o 30 a nawet o 50%); wyrównuje (aura staje się symetryczna); znikają deformacje i przywrócona zostaje integralność aury (integralna aura- główny wskaźnik stanu zdrowia). W wyniku doświadczenia w pracy mojej i moich kolegów widoczne jest to, ze przyczyny wszystkich zachorowań człowieka leżą w informacyjnych i energetycznych polach człowieka (obserwuje się to w deformacjach aury).

Na początku choroba zaczyna się w człowieku (z zewnątrz albo utworzona przez siebie) w postaci informacji i (albo) „brudnej” energii i dopiero w ślad za tym idą negatywne zmiany w ciele fizycznym w postaci chorób i deformacji. Dość często w trakcie leczenia można prześledzić „wędrówkę” choroby: „pęczki” brudnej energetycznej masy przemieszczają się w ciele i wywołują symptomy tych czy innych chorób i dopiero gdy one zostaną osunięte z ciała, polepsza się zdrowie.

 Używanie w tej działalności aparatu Korotkowa pomaga zwiększyć wiarę ludzi w istnienie realnego, niewidocznego dla ludzkiego oka SUBTELNEGO ŚWIATA i w realność  istnienia KANAŁÓW i ich pozytywnego wpływu.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Wiedeński Instytut Kosmoenergetyki

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s