Kosmoenergetyka Klasyczna

Na przestrzeni wielu wieków na Ziemi zjawiali się wielcy Nauczyciele przekazujący ludziom stare prawdy. Dzięki ich naukom powstały nowe światowe religie, w różnych językach głoszące jedne i te same prawdy. Jednak podczas tego liczna wiedza została stracona przy przekazywaniu potomkom. Kosmoenergetyka – to ta stara wiedza, która zachowała się i dotarła do nas” – pisze Doktor Nauk Emil Bagirov.

W początkach XX wieku przyjeżdżali do naszego kraju ludzie (uczeni) z całego świata i nauczali rozliczne duchowe praktyki posiadające dużą wartość i mające nieograniczone możliwości wpływania na człowieka. Powstawały laboratoria. Jedno z nich – laboratorium prof.Barczenko było nastawione na „ odkrywaniu uniwersalnej starej wiedzy”. Podobne badania prowadzili tez w laboratoriach Biechteriewa. Wszyscy badacze i pracownicy tych laboratoriów zostali w latach 1937-38 zniszczeni przez radziecki reżim. W Petersburgu działało laboratorium „wyodrębniania kosmicznych X-promieni”, przy 4 wydziale Ministerstwa Zdrowia funkcjonował oddział specjalistów od „zewnętrznych energii”. Do 1991 roku informacje były utajnione, badane i wykorzystywane w zamkniętych laboratoriach. Jeden z takich ośrodków badawczych znajdował się w Taszkiencie. W okresie Pieriestrojki tajemna wiedza „wyszła do ludzi”., nastąpił wyciek wielkiej cennej tajnej wiedzy i obecnie przekazywana jest od Nauczyciela do ucznia droga inicjacji (taka technika przekazywania wiedzy droga param-pary istniała zawsze, i w tych laboratoriach także i istnieje teraz we wszystkich starych praktykach duchowych).

W dzisiejszych czasach, tak jak i w każdej innej dziedzinie działalności istnieje wiele przykładów skażenia technologii Kosmoenergetyki Klasycznej – wykorzystywanie nazwy kierunku w celach komercyjnych z pobudek czysto egoistycznych (kontraktowcy – jasnowidzący, wróżki, bioenergoterapeuci i wielu innych). Niestety już sami Kosmoenergetycy zaczynają zniekształcać wiedzę otrzymaną od swoich Nauczycieli.

Szkoły Kosmoenergetyki Klasycznej zachowują i chronią niezmienność otrzymywanej od Nauczycieli wiedzy, rozumiejąc powagę tego zadania (jeżeli każdy z nas – niedoskonałych – będzie korygować otrzymana wiedze: dodawać lub odejmować słowa, działania, zmieniać technologie to z modlitwy „Ojcze nasz….” zostanie „ej…daj mi…”.

KOSMOENERGETYKA – to zjednoczenie starożytnej wiedzy zebranej przez naukowców z całego świata na przestrzeni 20 wieków. Klasyczni Kosmoenergeci władają buddyjskimi ( medycyna tybetańska), staroegipskimi, staroruskimi, indyjskimi, zoroastryjskimi, indo-aryjskimi i innymi kosmoenergetycznymi kanałami.

Klasyczni Kosmoenergetycy (nie zmieniający początkowo otrzymanej wiedzy) poświęcają się u Świętych uznanych na całym świecie (Dadaj-Lamy i innych) i wszyscy oni mówią o CZYSTOŚCI I BOSKIM POCHODZENIU NASZEJ WIEDZY. Oni się w tym bardzo dobrze orientują! I co więcej, oni pozwalają nam otwierać na nich nasze kosmoenergetyczne kanały w celu uzdrowienia, podtrzymania i przywrócenia energetycznej równowagi.

W Kosmoenergetyce do leczenia wykorzystywane są tzw. kanały (przekazywane za pomocą inicjacji), którymi mogą posługiwać się wszyscy ludzie. Akademik Szarkow z grupą naukowców przeprowadził liczne eksperymenty na wodzie przy działaniu energetycznymi kanałami i i w rezultacie tych eksperymentów wysunięto wniosek:…zamiana doświadczonego operatora na początkującego…nie spowodowała zauważalnych zmian.

 

.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Wiedeński Instytut Kosmoenergetyki

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s