Nieprzerwana droga doskonalenia

fragment wywiadu z Emilem Bagirowem

Ja i moi koledzy systematycznie pielgrzymujemy do świętych miejsc i otrzymujemy poświecenia od świętych na światowym poziomie. W Rosji stale organizowane są unikatowe konferencje z liderami światowej kultury duchowej. Otrzymanie wielkich wartości duchowych z pierwszego źródła i bezpośrednie zastosowanie ich w praktyce dostępne jest dla niewielu – tylko dla rozumiejących unikatowy charakter tych możliwości. Często Nauczyciele ze Wschodu przywożą kanały, które są już dawno wykorzystywane w Kosmoenergetyce i w taki sposób uzupełnia się wiedze o kanałach.

Wszystkich wysokoduchownych Nauczycieli (i buddystów i hinduistów, i zoroastrowcow, i chrześcijan, i innych) łączy Wiedza, ze Bóg jest jeden. W Ajurwedzie jest informacja o tym jak leczyć ludzi. Tam wszystkich ludzi dzielą warunkowo na 3 grupy: pierwsza grupa – ludzie, znajdujący się w ignorancji, ateiści (nie wierzą w Boga). Ich polecają leczyć chirurgiczną drogą: dopóki im czegoś nie wytną, oni nie będą uważać,  że ich leczyli. Druga grupa – to “ pasjonaci „. Oni mówią: “ ich Bóg „, “ nasz Bóg”, “ niewierni „itp. Ich można leczyć tylko terapeutyczną drogą (preparatami, tabletkami chemicznymi albo ziołami). Inaczej oni nie uwierzą, że ich leczyli. I trzecia grupa ludzi – ludzie “ w dobroci „. Oni wiedzą, ze Bóg jest Jeden dla wszystkich.  Ich trzeba leczyć dietą, oddechem i słowem. I oni uzdrawiają się.

Niewiarygodne, ale fakt.

Przyczyną wszystkich nieszczęść staje się niewiara (stąd naruszenie prawa), a dokładnie to niewiedza o braku Wiary w Boga. Niewiara człowieka zaczyna się od przekonania o tym, ze my – ludzie – jesteśmy trójwymiarowi. Oko zbudowane jest tak, ze widzimy tylko trójwymiarowo, ale dawno już wiadomo o istnieniu wielowymiarowej przestrzeni. Równolegle z nami, w innych wymiarach – niewidoczne dla naszego zbudowanego trójwymiarowo oka –  znajdują się całe cywilizacje, współpracujące z nami albo pasożytujące na nas. Specjaliści z dziedziny kosmoeneregtyki  wiedzą o istnieniu pasożytujących na człowieku energetycznych bytach nie tylko ze słyszenia.

Kanały działają na usuniecie tych bytów z człowieka, a wraz z ich odejściem z organizmu życie człowieka zmienia się pod każdym względem, obejmując zdrowie, charakter, los. Przy pracy obserwuje się takie fakty jak to, ze kanały ozdrawiają nie tylko człowieka, ale także zmieniają egzystowanie „błądzących” bytów energetycznych. Na przykład: istnieje kilka nagrań video (nagrania tylko za zgoda pacjenta), kiedy energetyczny byt, znajdujący się w człowieku, na seansie (pod działaniem kanałów) mówi:”Bóg mi wybaczył – odchodzę z tego ciała”.

Udział pacjenta w wyzdrowieniu – konieczny.

Podstawowe przyczyny wszystkich zachorowań znajdują się w samym człowieku. Zachorowanie – to wynik niedoskonałych czynów: myśli, emocji, życzeń, działań. Niedoskonałość obejmuje niewiedzę i naruszenie praw wszechświata, zabrudzenie otaczającej rzeczywistości brudną negatywną energetyką krzywd, zła, gniewu, przygnębienia i innych. Jeżeli leczy się człowieka (dowolnymi sposobami) i nie nauczy się go prawidłowego współistnienia ze Światem, to choroby powrócą.

Dlatego największą uwagę trzeba poświęcać  na wyjaśnianie człowiekowi: dlaczego zachorował. Jednocześnie z leczeniem starymi praktykami niezbędne jest kierować pacjenta  na drogę doskonalenia swoich myśli, emocji, życzeń i działań. I przede wszystkim wyjaśniać, że każdy z nas otrzymuje to, co “ oddał „w świat – prawo przyczynowo-skutkowe. Jeżeli człowiek niesie zło innym ludziom i czeka w zamian na miłość – to tak się nie stanie. Pragnąc być kochanym trzeba nauczyć się kochać. Jeżeli chcemy, żeby nas szanowali – szanujcie wszystkich otaczających was ludzi. Jeżeli chcecie pomyślności, trzeba nauczyć się być hojnym. I to hojnym nie tylko w znaczeniu materialnym, ale też w duchowym; hojnym w uczuciach i w  dobrych słowach. Całemu uczonemu światu znane są unikalne właściwości wody. Ona wchłania dowolną informacje. W rosyjskiej telewizji wyświetlono film o wodzie („Wielka tajemnica wody” reż.Anastazja Popowa, scen.Michail Vayger), w którym opisują przeprowadzony przez naukowców eksperyment na naczyniach z woda i ryżem. Naczynie, do którego mówili słowa „kocham cie”miesiąc później pachniało przyjemnym aromatem. A w naczyniu z woda i ryżem, na którego mówili „ty głupcze” po miesiącu wszystko zgniło.

Jeżeli wspomnieć tu, ze człowiek składa się w 80% z wody, to czyż nie jesteśmy takimi naczyniami z woda? I tu staje się jasne jak ważne są słowa, które mówimy innym ludziom. Te słowa niosą wyzdrowienie, jeżeli napełnione są miłością,dobrem i błogosławieństwem a niszczą człowieka jeżeli przepełnione są złem i innymi negatywnymi uczuciami. Trzeba rozmawiać o tym z ludźmi i uczyć ich prawidłowo myśleć, mówić, wyrażać emocje. To niesie uzdrowienie.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Wiedeński Instytut Kosmoenergetyki

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s