Kontrolowanie swoich emocji i postępowania

 

Każdy praktykujący kosmoenergetyczne techniki zobowiązany jest kontrolować swój stan emocjonalny.

Emocje to jeden z przejawów ludzkiej energii. Jeśli tak, to delikatnie mówiąc, nierozsądnie i nie na miejscu jest mieszać swoją spontaniczność czyli źle kontrolowaną energie emocji z pracą kosmicznych energii. Ale to nie oznacza całkiem obojętnego stosunku do podmiotu przyjmowania kosmicznych częstotliwości.

Przeżywać i współczuć należy głową. Wtedy będziemy zawsze dostatecznie chronieni. Jeśli przezywamy duszą, emocjonujemy się to wtedy niszczymy swoją ochronę. Pośrednio na stan naszej ochrony mają wpływ wszystkie nasze działania, opatrzone pieczęcią negatywnych relacji.

“Niewłaściwym prowadzeniem się” Kosmoenergetyk może “skazić” częstotliwości. Np. jeśli skrzywdziliście drugiego człowieka, stłumili go, to jesteście w pełni nieprawi i jeżeli nie jest to jednorazowy przypadek, to przez jakiś czas częstotliwości są zanieczyszczone.

Znamiennym przykładem nieprawidłowego “prowadzenia się” jest próżność – pokusa lub sprawdzenie, jak wam będzie wygodnie na drodze kosmoenergo-terapeuty. Inną postawę wobec otoczenia można rozpatrywać jako rodzące się poczucie strachu, wydawać by się mogło przezwyciężone, wynikające u początkującego, stukającego się “łeb w łeb” z majestatycznymi siłami Kosmosu.

Kontrola stanu emocjonalnego oraz prawidłowe i pełne szacunku odnoszenie się do otoczenia, kto albo co by to nie było, jest to kwestia samodyscypliny Kosmoenergety.  Jeśli jest wam powierzone narzędzie, którego nierozumne używanie może prowadzić do niepożądanych następstw z powodu lekkomyślnego postępowania, to nie trzeba się upodabniać do wizerunku ” małpy ze skalpelem w reku”.

Zawsze i wszędzie celem samokontroli Kosmoenergety jest utrzymanie neutralnej postawy, tzn. postawy nie obciążonej niczym osobistym.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Wiedeński Instytut Kosmoenergetyki

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s