Praktyczne nauczanie

Kosmoenergetyka – metoda wykorzystywania potoków energetycznych pól energoinformacyjnych Kosmosu (kanałów).

Każdy kanał przekazuje się za pomocą inicjacji (poświęcenia). Inicjacja (poświęcenie) to wstrojenie pola energoinformacyjnego ucznia w częstotliwości zewnętrznych energoinoformacyjnych pól. Podczas inicjacji podawana jest na ucznia matryca częstotliwości energoinformacyjnych kanałów, dzięki której później po wypowiedzeniu kodu kanału, kanał ten uruchamia się. W ciągu jednego dnia możliwe jest poświęcenie tylko w jeden kanał ( dla czystości inicjowanego kanału i zdrowia psychicznego ucznia ).

Jednocześnie uczeń otrzymuje wiedzę teoretyczną dotyczącą wykorzystania danego kanału. Równolegle prowadzone są zajęcia praktyczne. Najpierw należy otwierać kanał na siebie, a potem po tzw.napracowaniu ( co trwa zazwyczaj do dwóch tygodni ) można będzie go wykorzystać do uzdrawiania innych.

Uczeń konsekwentnie zdobywa dostęp ( inicjacje ) do kolejnych kanałów, należących do dwóch bloków: Buddyjskiego (leczniczego) i Magicznego (mistrzowskiego); adaptuje się do ich wibracji, zdobywa moc i wiedze. Następnie może przejść wtajemniczenie w Mistrza Kosmoenergetyki ( 3 etapy ) w obydwa bloki częstotliwości. Liczba kanałów zwiększa się do 43, a co za tym idzie znacznie podnosi się ich moc, tzn. wzrasta kosmoenergetyczna siła uzdrowiciela.

Po adaptacji z energiami i wykazaniem się efektami pracy z nimi – po pół roku, do roku – Mistrz może ( o czym zdecyduje nauczyciel ) przejść trzy-etapowe inicjacje w Magistra Energooperatora Kosmoenergetyki Klasycznej.

 

Czytaj także: NAUCZANIE

Wszystkie prawa zastrzeżone © Wiedeński Instytut Kosmoenergetyki

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s