Masaż neuro-energetyczny

MASAŻ NEURO-ENERGETYCZNY

Neuro energetyczny masaż odgrywa ogromną rolę w przywracaniu ciała fizycznego do równowagi. Dzięki niemu stworzone są warunki, w których aktywuje się przepływ potoków energii życiowej, które z kolei włączają mechanizm samoleczenia w obszarach ciała, gdzie przepływ ten został przerwany lub zablokowany.

Celem energetycznego masażu jest umożliwienie bezpośredniego dopływu energii życiowej do każdego narządu i każdej komórki ciała na poziomie takich wibracji, które są niezbędne do ich odbudowy i prawidłowego funkcjonowania.

Przede wszystkim jednak masaż energetyczny konieczny jest do usunięcia blokad energetycznych i zapewnienia ochrony przed wszystkich negatywnymi atakami energetycznymi jak: wampiryzm energetyczny, urok, klątwa, czary, wszelkiego rodzaju programowania itp.

Podczas energetycznego masażu następuje oczyszczanie biopola (całej struktury energetycznej) oraz czakr (ośrodków energetycznych) ponieważ masaż energetyczny to przede wszystkim praca z meridianami.

Energetyczny masaż – to istotna pomoc dla każdej chorej lub po prostu zmęczonej osoby.

NEURO-ENERGETYCZNY MASAŻ W KOSMOENERGETYCE KLASYCZNEJ

Jest to nowoczesny wysoko efektywny masaż. Poprzez działanie kosmicznych energii na kręgosłup i przykręgosłupowe rejony – skąd wychodzą nerwy biegnące przez całe ciało – osiąga się wspaniałe działanie na cały organizm. To powoduje poprawę stanu zdrowia oraz cudowne odprężenie.

Szczególnie polecany przy:

  • – depresjach i stresie
  • – bólach głowy i zawrotach
  • – problemach z kręgami
  • – zapaleniach korzonków
  • – napięciach karku i cierpnięciach rąk i palców
  • – dysfunkcji kręgosłupa, żeber i krzyża (ischias)

Rdzeń kręgowy, który jest częścią systemu nerwowego, ma tak jak nasz mózg swój system krążenia. Poprzez odpowiednie, delikatne działanie na wybrane punkty wkoło kręgosłupa kanałami energetycznymi uzyskujemy bardzo korzystny efekt zdrowotny w całym organizmie.

Jesteśmy jednymi z nielicznych, którzy to potrafią.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Wiedeński Instytut Kosmoenergetyki.