Przebieg terapii

Terapia Kosmoenergetyki

– rozpoczyna się od energetycznej diagnozy. Terapeuta sprawdza wielkość i stan biopola /pola energetycznego/ pacjenta. Następnie sprawdzane są czakry /ośrodki energetyczne/ oraz poziom energii życiowej.

Terapia to zazwyczaj 10 seansów, co trwa ok. półtora miesiąca.  W razie potrzeby /szczególnie w ciężkich przypadkach/ terapie są powtarzane aż do całkowitego usunięcia problemów.

Seanse Kosmoenergetyki odbywają się w pozycji stojącej i tylko z zamkniętymi oczami. Nie wolno zakładać ani rąk ani nóg, zginać kolan ani stać na jednej nodze. W niektórych przypadkach pacjent może siedzieć a przy stanach ciężkich nawet leżeć. Nie należy rozpraszać się odgłosami z zewnątrz, dlatego tez podczas seansu biegnie relaksacyjna muzyka. Czas trwania seansu to 25-40 minut – w zależności od rodzaju problemu.

Na początku seansu terapeuta Kosmoenergetyki otwiera odpowiednie “kanały” zarówno na pacjenta jak i na siebie. Tymi “kanałami” płyną strumienie energii potrzebnej do oczyszczenia, uzdrowienia i zabezpieczenia zarówno pacjenta jak i terapeuty.

Metoda Kosmoenergetyki to jedyna metoda pracy z energiami Universum, podczas której nie ma możliwości tzw. “przebicia energetycznego”. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna zarówno dla pacjenta jak i dla terapeuty.

W trakcie seansu Kosmoenergetyki oprócz pracy z problemami pacjenta, terapeuta pracuje również z czakrami. Czakry to ośrodki energetyczne, którymi przepływa energia życiowa. Jeżeli czakry są zablokowane to przepływ energii życiowej w organizmie również nie jest stabilny. Dlatego bardzo ważne jest odblokowanie czakr, ponieważ w zależności od tego jak pracują czakry to tak pracują organy wewnętrzne człowieka.

Seanse Kosmoenergetyki przeprowadzane są w kontakcie bezpośrednim – tzn.pacjent jest obecny lub bez kontaktu – czyli na odległość – ze zdjęciem. W przypadku pracy na odległość nie ma znaczenia gdzie pacjent się znajduje – strumienie energii płyną i tak na niego a nie na zdjęcie.

Aby terapia Kosmoenergetyki przyniosła oczekiwane rezultaty bardzo ważne jest nastawienie pacjenta.

Od tego jakie są jego intencje zależy powodzenie terapii. Żaden terapeuta na świecie nie jest w stanie pomóc człowiekowi wbrew jego 100% woli.

JAKIE INTENCJE – TAKIE EFEKTY !

Wszystkie prawa zastrzeżone © Wiedeński Instytut Kosmoenergetyki

human energetik-logo

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s